Web
Analytics
top of page

Bli med til verdens beste by i mars!

Det er vanskelig å ikke kjenne på både gåsehud og tårer når du står på Anfield, med armene over hodet, med skjerfet høyt hevet mens du i stemmer "You`ll never walk alone"


Nå kan du bli med andre lokale supportere til verdens beste by i mars. En by som byr på svært mye mer enn bare fotball. Som medlem i Liverpoolsupportere Gjøvik kan du nemlig få kjøpt en totalpakke til kampen mot Tottenham til en pris andre bare kan drømme om

Nå kan du som medlem hos oss spare over 1 500 kroner på en Totalpakke

Vi har inngått samarbeid med Norwegian Sports Travel og kan tilby våre medlemmer både fast rabatt og egne spesialtilbud. Velger du Liverpool - Tottenham i mars så kan du faktisk spare over 1 500 kroner hvis du er registrert som medlem hos oss. På andre turer til Liverpool får du 5% rabatt! Husk å være tidlig ute da det alltid er et begrenset antall billetter og turer tilgjengelig


Totalpakken for Liverpool - Tottenham i mars koster ordinært kr 11 495,00 og vi tilbyr denne eksklusivt til våre medlemmer for kr 9 880,00

Hva er inkludert?

Det aller meste er inkludert, slik som:

  • Flysete tur/retur  OSLO - Liverpool Airport med Charterfly

  • 3 netter på 3/4 stjerners hotell i Liverpool sentrum inkl frokost.

  • Busstransport til og fra Anfield Stadium på kampdag

  • REDS BAR LOUNGE Hospitality billetter.

  • Seter på Kenny Dalglish Stand Lower, Felt KG og KP.

  • Lokal representant tilgjengelig 24/7

Les alt om pakken her


Verdens beste by

Liverpool er en fantastisk by som byr på et utall av opplevelser. Her kan du velge blant restauranter med spesialiteter fra mange land, oppleve et rikt musikkliv, gå på en av de mange pubene eller bare la kredittkortet få kjørt seg i shoppingområdene i sentrum.


Vi har samlet masse praktisk info og tips til ting du kan gjøre i Liverpool her


Ta gjerne kontakt for mer informasjon om rabattkoder eller tips i forbindelse med å reise til Liverpool! Send oss en mail på postmaster@liverpoolgjovik.no
37 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page